درباره ما

ابزار الکتروجنرال
ابزار الکتروجنرال

درباره ما بیشتر بدانید

 ابزار الکتروجنرال که حسن شهرت چهل ساله خود را مدیون مشتریان وفادارش میداند همواره منتهای مساعی خود را در جهت حفظ این میراث ارزشمند بکار بسته است .
تلاش خالصانه ما ” ارزش افزایی” روز افزون برای مصرف کنندگان گرامی است. چرا که “موجودیت” خود را ملزم به وجود آنان می دانیم. مجتمع ابزار الکتروجنرال یک سیستم صد در صد مشتری گراست، بدین معنا که هیچگاه “مشتری ” را با ” خریدار ” مترادف نمی دانیم ، خریداری که تنها با پرداخت وجه،  طرف یک معامله گذراست، اما مشتری ما با تشخیص مزیتهای رقابتی کالا و خدماتمان ، ذینفع همیشگی یک رابطه دائمی با ما می گردد.
ما احترام به مشتری را در قالب پشتیبانی پایدار و همه جانبه وی محقق میسازیم و با قبول این مسئولیت، عهده دار تامین بهترین و با صرفه ترین کالا و ارائه مطلوب ترین خدمات در کمترین زمان ممکن میگردیم.

فروشگاه اینترنتی جنرال ابزار نتیجه سالها تعامل مجتمع ابزار الکتروجنرال با همکاران و مشتریان عزیز می باشد. همواره سعی ما  برآن  بوده تا راهکارهایی برای سهولت در خرید و ارائه خدمت را برای مشتریان ارائه کنیم.

به همین منظور به واسطه گسترش چشمگیر اینترنت و کسب و کارهای حوزه الکترونیکی و علاقه فزاینده مردم به این گونه کسب و کارها  و همچنین فراهم آمدن سهولت امکان خرید آنلاین ابزار و قطعات یدکی برندهای متنوع  و ارسال به اقصی نقاط کشور، فروشگاه اینترنتی جنرال ابزار راه اندازی گردید.

پیشنهاد کالاهای پر فروش و تخفیف کالا از جمله امکاناتی است که مشتریان را برای خرید بهتر و ارزان تر راهنمایی می کند. از دیگر راهکارهای فروشگاه الکترونیکی جنرال ابزار برای اطمینان خاطر مشتریان از خرید خود، امکان عودت کالا در صورت عدم رضایت از محصول می باشد. جهت طرح هر گونه سوال و یا مشاوره در مورد ابزارآلات، شما عزیزان می توانید حتی در ایام و ساعات غیر اداری سوالات خود را از طریق تماس با شماره همراه درج شده در پایین متن با ما در میان بگذارید.

مهمترین هدف ما در فروشگاه الکترونیکی جنرال ابزار جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد و همواره از نظرات و انتقادات سازنده شما عزیزان استقبال خواهیم کرد، شما عزیزان می توانید از طریق فرم تماس با ما، نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

همچنین در سایت جنرال ابزار امکان مشاوره از طریق تلفن همراه فراهم شده است.

شماره تماس:

09120601963

X